Czym jest popularne ogrodzenie panelowe 3d?

Ogrodzenie panelowe 3d to współczesna odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących estetycznego, trwałego i efektywnego kosztowo rozwiązania do wygrodzenia swojej posesji. Stanowi jeden z najtańszych sposobów na osiągnięcie takiego efektu. Dzięki technologii 3D, panele te cechują się większą sztywnością i wytrzymałością w porównaniu do tradycyjnych płaskich paneli.

Co oferuje rynek w zakresie ogrodzeni panelowych 3d?

Rynek oferuje szeroką gamę paneli ogrodzeniowych 3d, począwszy od produktów oferowanych w supermarketach, po panele 3d ogrodzeniowe dostępne u renomowanych producentów. Niemniej jednak, nie wszystkie panele 3d ogrodzeniowe są tworzone równej jakości. Choć wydają się one identyczne, różnice w jakości materiałów i wykonania mogą być znaczne. W tym wpisie chcemy zwrócić Waszą uwagę na kilka ważnych cech charakterystycznych. 

Jakie ogrodzenie panelowe 3d wybrać?

Przed dokonaniem wyboru warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii.

  • Grubość drutu w panelach ogrodzeniowych 3d ma znaczenie:

Pierwszą z nich jest grubość drutu. W produktach firmy GlobFence standardowo panele 3D wykonane są z pełnego drutu o grubości 4 lub 5 mm. W porównaniu, tańsze produkty oferowane przez niektórych konkurentów mają drut o grubości zaledwie 3,1 mm lub 3,2 mm.

  • Wielkość oczek w panelach ogrodzeniowych 3d ma znaczenie:

Kolejny ważny parametr to wielkość oczek. W ofercie GlobFence znajdziemy panele 3D o oczku o wielkości 50×200 mm lub 55×200 mm. To daje nam odpowiednio 51 i 46 drutów pionowych, co jest znacząco lepsze od tańszych paneli z oczkiem wielkości 75×200 mm lub 80×200 mm.

  • Jakość zgrzewów w panelach ogrodzeniowych 3d ma znaczenie:

Nie można też zapomnieć o jakości zgrzewów. W praktyce zgrzewy są miejscem, gdzie panel ogrodzeniowy 3d jest najbardziej narażony na uszkodzenia. Słabe zgrzewy mogą pękać, co prowadzi do konieczności wymiany całego panelu.

Postaw na sprawdzoną ofertę paneli ogrodzeniowych 3d

Wybierając panel ogrodzeniowy 3d od renomowanego producenta, masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Decydując się na GlobFence, inwestujesz w produkt, który jest nie tylko estetyczny, ale także trwały i solidny. Ponadto, renomowani producenci dbają o jakość farby i zabezpieczenie antykorozyjne swoich produktów.

Pamiętajmy, że ogrodzenie to inwestycja na lata. Dlatego warto dokładnie przemyśleć wybór i postawić na sprawdzony produkt, który spełni nasze oczekiwania przez wiele lat użytkowania.

Poznaj naszą ofertę paneli ogrodzeniowych 3d od GlobFence klikając TUTAJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Telefon +48 696 737 965
E-mail: biuro@globfence.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Scroll to top