Szeroka oferta bram od firmy Globfence – dla każdego

Śmiało możemy napisać, że produkcja bram stanowi solidny filar firmy Globfence. Wykonujemy bramy skrzydłowe, przesuwne, segmentowe, teleskopowe na szynie i samonośne, z szerokim wachlarzem opcji wypełnień, z napędem automatycznym lub ręczne o szerokości w świetle nawet do 12 m.

Od samego początku stawiamy na wysoką jakość używanych materiałów, współpracujemy z renomowanymi dostawcami co sprawia, że bramy działają bezawaryjnie oraz dobrze wyglądają przez wiele lat.

Solidne bramy Globfence na każde wyzwania

Słupy bramowe dobieramy przekrojem i grubością ścianek profili tak aby była w stanie unieść bramę i nie ugiąć się pod jej ciężarem. Również do ramy bramy dobierany jest profil dostosowany do jej całkowitego wymiaru. Do słupów bramowych, w przypadku bram skrzydłowych, przykręcane są wysokiej jakości ocynkowane i malowane proszkowo zawiasy. W przypadku bram otwieranych ręcznie od wielu lat niezmiennie używamy okuć renomowanej belgijskiej marki Locinox.

Bramy przesuwne od Globfence dopasowane do Twoich potrzeb

W przypadku bram automatycznych, napęd dobierany jest indywidualnie z uwzględnieniem ciężaru i szerokości skrzydła bramy. Każda nasza brama jest dostosowywana pod klienta, nie ma standardów w wymiarach, wykonamy bramy pod taki wymiar jaki jest odpowiedni dla komfortowego rozkładu ogrodzenia na posesji.

Większych rozmiarów bramy przesuwne wykonujemy na specjalnie profilowanych szynach o wymiarze nawet do 200x165x5 mm. Takie duże bramy znajdują w szczególności zastosowanie na dużych obiektach przemysłowych, sportowych czy obiektach o znaczeniu strategicznym.

Dlaczego nie wybierać tanich bram niewiadomego pochodzenia?

Oszczędność na zastosowanych detalach, pozornie niewidocznych dla oka, potrafi bardzo szybko zemścić się podczas użytkowania bramy. Niestety te detale są cenotwórcze i w znacznym stopniu wpływają na cenę bramy. Biorąc pod uwagę, że brama wjazdowa na posesję stanowi ruchomy i intensywnie użytkowany element ogrodzenia, warto zainwestować w solidny produkt.

Szukasz solidnej, funkcjonalne i ładnej bramy? Odezwij się do nas!

Postaw na solidne i sprawdzone rozwiązania, którym zaufali zadowoleni klienci. Podstawą tych słów jest nasza długoletnia działalność na rynku oraz rosnące zainteresowanie naszą ofertą. Bramy od Globfence to nie wydatek, a inwestycja dla Twojego domu lub firmy. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się dobraniem najlepszych rozwiązań do Twoich potrzeb.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Telefon +48 696 737 965
E-mail: biuro@globfence.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Scroll to top