O firmie

Jesteśmy specjalistami

Firma GLOBFENCE powstała w 2011 roku i od początku swojego istnienia jest lokalna firmą rodzinną. Naszym celem jest kontynuowanie tradycji rzemieślniczej łączącej wiedzę, staranność i nowoczesne zaplecze technologiczne. Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Topolowej 138.

Wiedza techniczna i doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich 10 lat, pozwoliły nam na stworzenie kompleksowej oferty handlowej, skierowanej do grupy wymagających klientów poszukujących produktów wysokiej jakości wykonanych w oparciu o nowoczesną technologię i optymalną cenę. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie oferujemy pełen panel usług, począwszy od demontażu, produkcji, poprzez projekt i montaż, aż do serwisu i konserwacji.

Zobacz film promocyjny
01:51

Specjalizacja

Fachowe doradztwo

Oferujemy specjalistyczne wsparcie na każdym etapie współpracy. Pomagamy dobrać odpowiednie materiały, skomponować systemy grodzeń z istniejącą architekturą krajobrazu i zabudową. Wypracowany wspólnie projekt jest odzwierciedleniem Państwa potrzeb oraz gwarancją funkcjonalności i bezpieczeństwa konstrukcji, sygnowanym naszym wieloletnim doświadczeniem.

Doświadczenie

Kompleksowa realizacja

Jako jedni z nielicznych w regionie samodzielnie projektujemy, wykonujemy, montujemy ogrodzenia. Oznacza to, że przy współpracy z nami nie musicie martwić się o nadzorowanie, zlecanie kolejnych etapów inwestycji – to my zajmujemy się całym projektem, od momentu jego planowania, aż do etapu zamknięcia prac. Nie musicie martwić się także o demontaż starego ogrodzenia, lub wykonanie elementów murowanych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, aby kompleksowo objąć całą logistykę przedsięwzięcia.

Personalizacja

Indywidualne podejście

Pamiętamy o tym, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, dlatego uważnie słuchamy sugestii naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że komfort użytkowania uzależniony jest od zadowolenia klienta z efektu końcowego współpracy. Dlatego na każdym etapie inwestycji wspomagamy Państwa naszą wiedzą i doświadczeniem. Słuchamy, doradzamy, a co najważniejsze – wykonujemy nasze zadanie bezbłędnie i na najwyższym możliwym poziomie. Satysfakcja gwarantowana!

Dbałość o szczegóły

Bezpieczeństwo

Jesteśmy profesjonalistami. Fachowcami w swojej dziedzinie. Na naszej profesji zjedliśmy przysłowiowe zęby, nie ma dla nas trudnych tematów, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy klient ma sprecyzowane oczekiwania, ale właśnie po to jesteśmy – aby przewidywać. Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość użytych materiałów, dlatego korzystamy jedynie ze sprawdzonych i atestowanych rozwiązań.

Zakres

Usługi i oferta

Poniżej znajduje się lista naszych głównych usług oraz oferowanych przez nas produktów.

Projektowanie ogrodzeń

Dostosujemy ogrodzenie oraz jego elementy do szczegółowych wymagań.

Produkcja ogrodzeń

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na sprawną realizację zamówień.

Doradztwo projektowe

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Montaż i serwis

Kompleksowo wykonujemy prace montażowe naszych produktów.

Ogrodzenia systemowe

Współpracujemy z najlepszymi producentami systemów ogrodzeń.

Wsparcie gwarancyjne

Produkty z naszej oferty podlegają korzystnym warunkom gwarancji.

Dlaczego GlobFence?

Profesjonalizm i doświadczenie

W Państwa ręce oddajemy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną ekipę montażowo-projektową. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszukujemy nowocześniejszych rozwiązań, aby zaoferować naszym klientom tylko najlepsze systemy dostępne na rynku. Wybierając GLOBFENCE stawiasz na sprawdzoną Polską firmę z ambicjami i długoletnim doświadczeniem.

Galeria

Wybrane realizacje

Scroll to top