Czym jest system R FIT R+K LEGI Polska?

Ten wpis chcemy poświęcić na zaprezentowanie jednego z systemu ogrodzenia panelowego 2D naszego dostawcy LEGI Polska. System ogrodzeń panelowy R FIT R+K to charakterystyczny, niezwykle estetyczny i wyróżniający się system ogrodzeń panelowych 2D.

Producent wyróżnia trzy główne zalety stworzonego przez siebie systemu. Pierwszym z nich jest bezpieczeństwo i ochrona, następnie estetyka i trwałość, a na końcu łatwość i szybkość montażu. Poznaj system ogrodzeń panelowy R FIT R+K od Legi Polska.

Charakterystyka systemu panelowego 2D R-fit R+K od Legi Polska

Istotą systemu panelowego R FIT R+K jest zawieszanie paneli ogrodzeniowych na słupach wyposażonych we wspawane haki na zakładkę i maskowanie specjalnym profilem dociskowym. Dodatkowo profile zakrywane są od góry specjalną zaślepką wykonaną z aluminium.

Na koniec wszystko skręcane jest za pomocą jednej śruby i podkładki kontrującej, zespolonych z zaślepką i schowanych wewnątrz słupka. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość schodkowania co 5 cm. Jest to niezwykle istotne przy dużych różnicach wysokości terenu.

Bezpieczne, trwałe estetyczne ogrodzenia w systemie paneli 2D

Decydując się na system panelowy R FIT R+K otrzymujemy bezpieczeństwo, ochronę, trwałość i estetykę. Elementy są doskonale do siebie dopasowane co zapewnia szybkość i łatwość montażu. System R FIT R+K od Legi Polska wykonany jest z najwyższej jakości materiałów zabezpieczonych przeciw korozji w pełnym ocynku ogniowym.

System dostępny jest w wysokościach od 0,63 m do 2,43 m, w standardowych kolorach: zielony RAL6005 lub RAL6009, antracyt RAL7016 lub za dodatkową opłatą w kolorach: biały RAL9010, czarny RAL9005, szary RAL7023 lub RAL7030, brązowym RAL8014 a nawet niebieskim RAL5010 lub czerwonym RAL3000.

Montaż systemu R FIT R+K od LEGI Polska w 4 krokach

Poznaj szybki i prosty sposób montażu systemu panelowego 2D R FIT R+K od Legi Polska. Dzięki wyposażeniu słupków w haki do zawieszania paneli oraz wykorzystaniu tylko jednej śruby mocującej ogrodzenia z systemem R FIT R+K są niezwykle proste w montażu. Śmiało można pokusić się o wykonanie montażu nawet przez tylko 1 osobę.

1) Rozstawienie i mocowanie słupków.
2) Zawieszenie paneli na słupkach (zakładka 5 cm).
3) Założenie profilu KR.
4) Skręcanie profilu KP ze słupkiem za pomocą zestawu mocującego.

Zobacz nasze realizacje ogrodzeń gabionowych TUTAJ.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Telefon +48 696 737 965
E-mail: biuro@globfence.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Scroll to top