Przesłony do ogrodzeń panelowych – osłoń swoją prywatność

Poznaj praktyczne i estetyczne rozwiązanie skierowane do mieszkańców prywatnych posesji, których domy znajdują się w bliskim pobliżu ulic o dużym natężeniu ruchu lub też osób, które w części lub całkowicie chcą się odciąć od świata zewnętrznego. Przesłony do ogrodzeń panelowych skutecznie rozwiązują tego typu problemy, pozwalając cieszyć się beztroskim życiem domownikom w obszarze ich posesji.

W przypadku ogrodzeń frontowych już na etapie projektowania można przewidzieć gęstsze rozmieszczenie profili lub zastosowanie nieprzeziernej „żaluzji”. Natomiast w przypadku ogrodzeń z paneli 2D, czy też 3D trzeba sobie poradzić w inny sposób.

Najpopularniejszym rozwiązaniem są przesłony do ogrodzeń panelowych. Można ich użyć na całej długości ogrodzenia lub tylko na fragmencie wydzielając strefę np. kąciku zabaw dla dzieci lub miejsca do wspólnych biesiad pod chmurką z najbliższymi. Poznaj najpopularniejsze typy przesłon wybierane przez klientów GlobFence.

Przesłony na rolce z PVC

Przesłony na rolce wykonane z PVC do przeplatania poziomego przez oczka przęsła ogrodzenia panelowego. Przeplatanie może zostać wykonane bez pominięcia żadnego oczka lub wykorzystane co drugie. Jest to niewątpliwie najkorzystniejsza ekonomicznie opcja pozwalająca na uzyskanie zamierzonego efektu.

Przesłony z deski kompozytowej

Przesłony wykonane z deski kompozytowej montowane w pionie. Dużym atutem tych przesłon jest łatwy sposób montażu, estetyczny, naturalny wygląd oraz fakt, że nie wymagają późniejszej pielęgnacji.

Przesłony Bekafor Collfort

Przesłony Bekafor Collfort wykonane z impregnowanej sosny nordyckiej montowane w pionie. Klienci doceniają naturalny wygląd przesłon współgrający z otoczeniem oraz łatwość montażu.

Dowiedz się więcej i zapytaj o wycenę ogrodzeń

Skontaktuj się z nami i dokonaj wyceny wykonania ogrodzenia panelowego 2 lub 3D z wykorzystaniem przesłon. Jesteśmy profesjonalną firmą wykonującą nowoczesne i sprawdzone systemy ogrodzeń. Oferujemy pomoc w dobrze najlepszych rozwiązań, które sprawią, że Twoja ogrodzona posesja będzie prezentowała się wyjątkowo oraz będzie zabezpieczona przed osobami trzecimi. Zapraszamy do kontaktu.

Zobacz nasze realizacje ogrodzeń  TUTAJ.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Telefon +48 696 737 965
E-mail: biuro@globfence.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Scroll to top