Wybór wykonawcy ogrodzeń

Odpowiedni wybór wykonawcy ogrodzenia

Bardzo często doświadczamy zdziwienia naszych klientów, gdy przedstawiamy pełen zakres świadczonych usług w zakresie montażu ogrodzenia. Powodem tego zdziwienia jest fakt wysoce profesjonalnej usługi jaką w tym zakresie oferujemy, a także fakt, że niewiele firm posiada tak rzetelne i kompleksowe podejście do świadczonych usług. Niezmiernie cieszy nas to, że klienci doceniają nasz wysiłek i zwyczajnie fachową i popartą doświadczeniem rzetelną wiedzę, która przekłada się w naszym przypadku bezpośrednio na poziom świadczonych usług. Martwi nas jednak nadal skala niedoróbek i profesjonalnych wykonawców, po których zdarza nam się nieustannie “poprawiać” chybione projekty. Choć tak na dobrą sprawę, najczęściej poprawki oznaczają pracę od podstaw. Dlatego niezmiernie ważny jest wybór odpowiedzialnego dostawcy usługi. Firmy, która świadczy usługę kompleksowo i odpowiedzialnie

Montaż ogrodzenia – na co zwrócić uwagę wybierając usługodawcę

Dla porównania pragniemy przedstawić pełen zakres usługi montażu ogrodzenia, jaki zapewniamy w firmie Globfence, a także przy okazji zwrócić uwagę na kluczowe elementy oferty, które mają ogromne znaczenie dla jakości wykonanej usługi. Wybierając usługodawcę zwróć uwagę na poniższe aspekty oferty. Dzięki tej liście unikniesz niepotrzebnych nieporozumień i strat finansowych. 

Montaż ogrodzenia przez firmę Globfence – podstawowe elementy profesjonalnej oferty:

użycie atestowanych materiałów (tylko atestowane surowce od liderów branży, sprawdzonych dostawców)

użycie betonu z betoniarni (przygotowanego w odpowiednich warunkach z odpowiednich komponentów, co ma wpływ na trwałość i cechy fizyczne spoiwa)

ekipy wyposażone w profesjonalny sprzęt i elektronarzędzia (specjalistyczne oprzyrządowanie dedykowane do konkretnych zadań, precyzyjna i dokładna praca w oparciu o nowoczesny sprzęt)

przeszkoleni i doświadczeni montażyści (tylko i wyłącznie fachowcy, profesjonaliści, którym możesz zaufać, ludzie, którzy znają się na tym, co robią )

kompleksowe działanie (demontaż istniejącego – starego ogrodzenia, montaż ogrodzenia, uporządkowanie terenu po skończonej pracy)

legalnie zatrudnieni pracownicy (transparentnie działająca firma, która szanuje swoich pracowników oraz system w jakim działa, biznes odpowiedzialny społecznie)

Jesteś zainteresowany ofertą? – zapraszamy do kontaktu.

Scroll to top